پروژه های چرخه سوددهی گروه فکس

شروع شده توسط admin 2018-09-04 at 11:50
1 پاسخ به موضوع
Admin
Admin
پست ها: 22
   
به نام خالق هستی

همانطور که می دانیم درآمد گروه فکس بر اساس چرخه سوددهی آن گردش می یابد ، در این پست به این مطلب که در این چرخه چه پروژه هایی جای گرفته و چه راه های درآمد زایی برای ضمانت پرداخت سایت های این گروه وجود دارد خواهیم پرداخت ، کلیک فکس و سهام فکس با جذب و تولید سرمایه روش های متنوعی برای درآمد زایی دارند :

1. درآمد از انواع روش های تبلیغاتی : کلیک فکس علاوه بر اینکه از فروش اعتبار تبلیغات در بخش های مختلف تبلیغاتی از جمله آگهی کلیکی ، آفری ، بنری ، سورفی و ... درآمدزایی می کند یک منبع درآمد ارزی نیز از دیوار های آگهی خارجی که در منوی کسب درآمد جای گرفته دارد.

2. درآمد به عنوان صرافی : در کلیک فکس و سهام فکس امکان واریز و برداشت با بانک های پرفکت مانی و پی یر موجود است و این روش مصداق خرید و فروش ارز در صرافی ها می باشد لذا یک منبع درآمد سایت های گروه فکس از عملکرد این سایت ها به عنوان صرافی حاصل می شود.

3. شراکت در واردات شکلات خارجی : شراکت با شرکت پخش آذران در زمینه واردات شکلات قونقا و اولکر از ترکیه همراه با توزیع و فروش انبوه آن در شهر های بزرگ کشور که در حال حاضر بیشتر سوددهی گروه فکس از این روش حاصل می شود.

البته ریز پروژه های موقت نیز برای افزایش درآمد این چرخه صورت می گرد ، هدف ما هرچه مستحکم تر شدن و قوی تر شدن این گروه برای ایجاد بهترین و مطمئن ترین مراکز کسب درآمد از اینرتنت در ایران و ثبت شرکت گروه تجارت الکترونیک فکس با مجوز رسمی به عنوان یک شرکت چند منظوره در تجارت و تبلیغات آنلاین می باشد که انشاالله به یاری اعضای محترم در این راه موفق خواهیم بود


با آرزوی موفقیت جمیع اعضا و مدیریت گروه فکس
http://sahamfex.com/images/ban1.gif

شماره تماس (پاسخگویی در روز های غیر تعطیل ساعت 10 الی 18) : 09014174720
آدرس ایمیل : fexgroupmail@gmail.com
آی دی تلگرام پشتیبانی : fexgroup@
taherparisorumiyeh
سهام دار ابتدایی
پست ها: 1
   
همیشه بهترین هارو براتون آرزو میکنم
« آخرین تغییرات: 2018-11-08 at 10:52 by Admin »